Timer has expired!

Zľava 87% končí čoskoro...

"Vstúpte do sveta online biznisu!
Naučte sa tvoriť web stránky za jeden víkend.
Bez toho, aby ste vedel čokoľvek o programovaní "

Chceli by ste vedieť, ako si vytvoriť vlastnú webovú stránku bez akejkoľvek znalosti programovania? Áno, dobre ste počuli! Nech sa vám to zdá akékoľvek neskutočné, ukážem vám cestu, ako to dosiahnuť v pár jednoduchých krokov. Bez zbytočného stresu, bez zbytočných nákladov a bez zbytočných komplikácií. Stačí nasledovať môj overený postup a vy budete už čoskoro mať svoju vlastnú profesionálnu webstránku.

WEB ZA VÍKEND: Váš klúč k jednoduchej tvorbe stránky BEZ programovania!

Svieti sa vám na oblohe malá kontrolka? Snažíte sa vytvoriť svoj vlastný web, ale o programovaní neviete nič? Chápem vás. Aj ja som sa dostal do situácie, kedy som chcel vytvoriť web, ale nebolo mi jasné ako na to. 

Čo by ste povedali, keby som vám povedal, že poznám tajomstvo, ako sa tento problém dá vyriešiť? Naučím vás, ako si za jeden víkend vyrobiť vlastnú webovú stránku, a to bez jediného riadku programovania.

Možno aj vy bojujete s tými istými problémami ako ja pred časom. Možno aj vy sa cítite stratení v mori informácií o tvorbe webstránok, alebo ste frustrovaní z toho, že všetko je tak komplikované. 

Znie vám povedome pocit, keď sa človek chce len vzdať a všetko nechať tak, ako je? Dobre viem, ako to je, keď sa vás zmocní beznádej a pocit, že sa na to jednoducho nemôžete naučiť.

Možno si teraz myslíte, že jednoducho nepatria do online sveta. Možno si myslíte, že neviete ako na to, že na to nemáte. Ale mám pre vás novinu. Väčšina ľudí, ktorí sa chcú do tohto online sveta pustiť, má podobné obavy. 

Ale pravda je niekde inde. Pravda je, že problém nie je v tom, že by ste na to nemali. Problém je v tom, že vás nikto nenaučil, ako na to.

Predstavte si, ako by vyzeral váš život, keby ste sa nemuseli trápiť s tým, ako si vytvoriť web. Predstavte si, že za jeden víkend by ste to mohli mať hotový web. 

Ako by to zmenilo váš život? Zrejme by ste sa cítili ako víťazi. Cítili by ste sa šťastnejší, spokojnejší. A ja vám môžem sľúbiť, že to naozaj dokážete.

Možno si práve teraz myslíte, že to všetko je len pekná teória, ale v praxi to bude iné. Myslíte si, že to nebude fungovať pre vás. Ale som tu, aby som vám ukázal, že to NAOZAJ môže fungovať. Ale skôr než vám to prezradím, dovoľte mi vám povedať niečo, čo vám možno otvorí oči.

Pravda je taká, že vytváranie webu je dnes už oveľa jednoduchšie, ako bolo kedysi. Dnes existujú nástroje, ktoré vám umožňujú vytvárať webové stránky bez nutnosti programovania. 

A ja mám pre vás jeden taký nástroj. Nástroj, ktorý používame vo vlastnej firme, a ktorý sa osvedčil.

Tento nástroj je ale len jedná časť riešenia. Dôležité je aj to, ako ho používať. A práve na to som sa zameriaval pri vytváraní kurzu, ktorý vám chcem ponúknuť. Kurz, ktorý sme vytvorili na základe našich skúseností a ktorý vás naučí, ako vytvoriť web za jediný víkend.

Ale to nie je všetko. K tomuto kurzu dostanete aj bonus v hodnote 399€. To je software, ktorý používame vo firme na tvorbu webu, a ktorý vám umožní vytvoriť vlastný web bez nutnosti programovania. 

A aby toho nebolo málo, dostanete aj 300 kontrolných bodov webu, ktorý nie je voľne predajný.

Pôvodná cena tohto balíčka je 1543€. Ale pre vás mám špeciálnu ponuku. Dnes môžete tento balíček získať za jedinečných 197€. To je zlomková cena! Ale pozor, táto ponuka platí len pár dní.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť. Kliknite na tlačidlo "ÁNO! Idem do toho" a získajte tento balíček za jedinečnú cenu. 

V tomto balíčku získate kurz, vďaka ktorému sa naučíte tvoriť web za jeden víkend v hodnote 997€, software na tvorbu webu v hodnote 399€ a 300 kontrolných bodov webu v hodnote 147€.

Možno si teraz myslíte, že to znie príliš dobre na to, aby to bola pravda. Ale verím, že keď sa pustíte do toho, uvidíte, že to naozaj funguje. A keď sa vám to podarí, uvidíte, že to bol najlepší rozhodnutie, aké ste mohli urobiť.

Vďaka tomuto balíčku budete môcť vytvoriť svoj vlastný web za jeden víkend. Už sa viac nemusíte trápiť, že neviete programovať. Môžete sa sústrediť na to, čo vás naozaj baví. Môžete sa vydať na cestu, po ktorej ste vždy túžili.

Tak neváhajte. Kliknite na tlačidlo "ÁNO! Idem do toho" a začnite tvoriť svoj vlastný web už dnes. Nechajte svoje obavy za sebou a vydajte sa na cestu k úspechu. Teším sa na vás v kurze.


Web vyladený podľa môjho vkusu - presne tak ako som chcel. Vyzerá veľmi moderne a pritom jednoducho ..a hlavne na čo mnohí zabúdajú je rýchly. Jednoduchý nenásilný design+rýchlosť = zákazníci. Moje hodnotenie 10/10 a odporúčam.

JOZEF PONIŠT

Spravimeto.sk

Páči sa mi Váš prístup a tiež motivačné maily. Je to neštandardný prístup a to mi je sympatické. Keby som Vás stretol pred 10- 20 rokmi, keď som svoju cestovku mal v najväčšom rozkvete – 14 zamestnancov, pobočky po celom Slovensku, množstvo poznávacích zájazdov a veľa, veľa roboty. Práve vtedy som hľadal niekoho ako ste vy. Človeka ktorý, nehľadá výhovorky ako to nejde ale naopak snaží sa problémy konštruktívne riešiť.

Juraj urban

Paxtour.sk

S vytvorenou stránkou som spokojný.Napriek tomu,že som do zadania dal len pár požiadaviek,vytvorená stránka spĺňa obsahovo aj graficky presne to,čo od nej na začiatok očakávam. Ďakujem

Peter Krúpa

techkrup.sk

Tento kurz je pre vás ak zažívate niečo podobné:

Neustále sa snažíte vytvoriť svoju webovú stránku, ale vždy narazíte na technické prekážky, ktoré vás zastavia.
Váš pokus o vytvorenie webu často končí zlým dizajnom a nepríjemnou použiteľnosťou.
Váš web sa zdá byť zastaraný a neatraktívny, čo odstrašuje návštevníkov a potenciálnych zákazníkov.
Strávili ste príliš veľa času a energie na tvorbu webu bez výsledkov a cítite sa frustrovaní a sklamaní.
Pri pokuse o tvorbu webu sa často cítite preplnení informáciami a neviete, ktorým smerom sa vydať.

a teraz si predstavte že...

Ako si za jediný víkend vytvoríte vlastnú webovú stránku. Bez programovacích znalostí, bez stresu. S pocitom hrdosti a uspokojenia, keď na konci víkendu uvidíte výsledok svojej práce.
Cítiť ten vzrušujúci pocit, keď si uvedomíte, že ste boli schopní niečo takéto dosiahnuť. Keď zistíte, že ste schopní urobiť oveľa viac, ako ste si mysleli.
Ušetríte peniaze, ktoré by ste inak museli investovať do služieb profesionálnych webdesignerov. A tiež čas, ktorý by ste strávili komunikáciou a dohadovaním sa o detailoch.
Budete mať možnosť spojiť svoju kreativitu s technickými schopnosťami. Vytváranie vlastnej webovej stránky vám umožní vyjadriť sa, ukázať svetu svoje nápady a víziu.
Získate nové zručnosti, ktoré môžete využiť nielen pre seba, ale aj pre rozšírenie svojho podnikania, či pre pomoc priateľom alebo rodine.
Budete mať možnosť komunikovať so svojimi zákazníkmi, fanúšikmi alebo čitateľmi na novej úrovni. Svojou vlastnou webovou stránkou im poskytnete kompletné informácie, zdieľate svoje myšlienky alebo produkty.
A predstavte si ten moment, keď sa po skončení víkendu posadíte pred počítač, otvoríte prehliadač, zadáte URL svojej novej webovej stránky a vo výsledkoch vyhľadávania sa objaví práve vaša stránka, vytvorená vlastnými rukami.

6 modulov a 40 videí

Modul 1 - Ako pracovať s kurzom

V tomto moduli si poviete ako pracovať s kurzom a ako z neho vymačkať aboslutné maximum!

Modul 2 - Výber dómeny a inštalácia webu

V tomto module vám odhalím ako si za pár minút vytvoriť web a dokonca aj vytvoriť logo či názov webu, za ktoré bežne klientom účtujeme 100ky eúr.

Modul 3 - Základná práca s webom

Kompletná prehliadka celého systému (WordPressu) a ako s ním pracovať

Modul 4 - Inštalácia doplnkov

Nainštalujeme si všetky základné doplnky, ktoré je (musíme) mať na webe aby šľalap bez problémov a zádrhelov.

Modul 5 - Práca s naším "tajným" systémom

Naučím vás používať základy v nástroji Breakdance v ktorom my sami tvoríme weby v hodnote tisícov eúr.

Modul 6 - Bonusy

V bonusoch nájdete vám ukážem "tajné" fígle ako môžete sťahovať prémiové doplnky, ako si vytvoriť profesionálne logo či expesne rýchlo skontrolovať životaschopnosť vášho nápadu.


Čo všetko kurz obsahuje ?

#1

Kurz: Víkendový web

Bežná cena: 997€

Komplexný video tréning, kde vám ukážem ako si vytvoriť web sám bez toho, aby ste vedeli programovať. Vytváranie webu je dnes už oveľa jednoduchšie, ako bolo kedysi. Pridajte sa na cestu...

#2

Breakdance builder

Bežná cena: 499€

Breakdance builder (staviteľ) je v roku 2023 najrychlejší a najkomplexnejší staviteľ stránok pre WordPress. Vy ho budete mať zdarma. 

#3

300 kontrolných bodov webu

Bežná cena: 147€

Tento zoznam vám poskytne prehľad, kde peniaze vyhadzujete von oknom a kde ich naopak môžete získať. Tento zoznam nieje voľne predajný a nieje možné ho mimo tento kurz získať.

Balík: Víkendový web

1543€

 197€

JEDNORAZOVÁ PLATBA - ÚPLNÝ PRÍSTUP

Ako si vytvoriť web


Podpora na vaše otázky 


6 Modulov a 40 videí


Doživotný prístup

Timer has expired!

Takúto nejakú som mal približne predstavu - takže je to SUPER!!!

Štefan Kviatkovský - Skstudio.sk

Často kladené otázky

To je príliš drahé. Nemám peniaze na investovanie do profesionálnej firmy na vytvorenie webovej stránky -  Viem, že finančné prostriedky môžu byť obmedzujúcim faktorom. Ale vedel si, že tento kurz ponúka až 87% zľavu s bonusom 300 kontrolných bodov pre web? Týmto ušetríš nielen peniaze, ale aj získas vyšší kontrolu nad svojím online priestorom.
Ja nie som technicky zdatná/ý. Určite sa mi nepodarí vytvoriť si vlastnú webstránku Chápem, že sa obávaš nedostatku technických znalostí. Ale náš kurz je navrhnutý tak, aby bol prístupný aj pre začiatočníkov. Obsahuje 40 videí a 6 lekcií, ktoré krok za krokom vysvetľujú celý proces tvorby webových stránok. To ti dáva možnosť naučiť sa nové zručnosti a dosiahnuť svoj cieľ.
Ako dlho to bude trvať, kým si vytvorím webstránku? Nemám veľa voľného času Rozumiem, že čas je dôležitým faktorom pre teba. Ale tento kurz je navrhnutý tak, aby si mohla vytvoriť webstránku za jeden víkend. Vďaka jednoduchým návodom a praktickým cvičeniam, ktoré sú súčasťou kurzu, budeš mať svoju webstránku hotovú rýchlo a efektívne.
Ako môžem vedieť, že tento kurz mi naozaj pomôže naučiť sa tvoriť weby? - VJe prirodzené mať obavy o účinnosť kurzu. Ale tento kurz bol vytvorený s ohľadom na začiatočníkov, ako si ty. Mnoho ľudí, ktorí absolvovali tento kurz, boli schopní vytvoriť si vlastné webstránky a dosiahnuť svoje ciele. 
Čo ak nie som spokojná s výsledkom? Nemám žiadnu záruku, že dostanem to, čo chcem Viem, že je pre teba dôležité, aby tvoja webová stránka vyzerala profesionálne. Kurz ti pomôže naučiť sa základy dizajnu a dôkladne pracovať s prvky, ktoré prinesú profesionálny vzhľad tvojej stránke. Okrem toho, ponúkame ti aj bonus v hodnote 399€, Breakdance Builder, ktorý ti pomôže tvoriť web aj z predpripravených šablón.
Nechcem riskovať, že to bude vyzerať amatérsky a neprofesionálne Viem, že je pre teba dôležité, aby tvoja webová stránka vyzerala profesionálne. Kurz ti pomôže naučiť sa základy dizajnu a dôkladne pracovať s prvkami, ktoré prinesú profesionálny vzhľad tvojej stránke. Okrem toho, ponúkame ti aj bonus v hodnote 399€, Breakdance Builder, ktorý ti pomôže tvoriť web ešte jednoduchšie.
Nemám žiadne predchádzajúce skúsenosti s tvorbou webových stránok Chápem, že nemáš žiadne predchádzajúce skúsenosti, ale tento kurz je presne pre ľudí ako si ty. Je navrhnutý tak, aby bol prístupný aj pre úplných začiatočníkov bez technických vedomostí. S nami sa naučíš vytvoriť si vlastnú webovú stránku od nuly a s postupným rastom tvojich zručností sa budeme postupne posúvať na ďalšie úrovne.
Ako sa tento kurz líši od iných ponúk na tvorbu webových stránok? Čo ho robí špeciálnym? Je prirodzené mať obavy o konkurenciu a výhody tohto kurzu. Ale tento kurz sa líši tým, že ponúka kompletný balík s 40 videami, 6 lekciami a bonusmi, ktoré sú nikde inde nedostupné. Okrem toho, Breakdance Builder v hodnote 399€, ktorý je súčasťou kurzu, je výnimočným nástrojom, ktorý ti umožní vytvoriť si profesionálne vyzerajúcu webstránku.

Copyright © MichalMikula.sk 2023. Všetky práva vyhradené

Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov