Projektuš Cvaknito

Toto sú hlavné projekty, ktorým sa venujem, ktorým pomáham alebo ktoré som niekedy robil alebo snimi spolupracoval, alebo už neviem čo 🙂 Proste niečo s nimi mám. S projektami samozrejme.

Medzi hlavných hrdinov tejto stránky bude bezpochybi patriť Cvaknito.sk z ktorého si žijem ja, moja krásna žena a samozrejme aj samestnanci. A rád rozdávam, čiže aj ľudia okolo 🙂

Niečo o Cvaknito.

Tento projektuš vznikol v roku 2017. Dlhšie som predával štúdiové svetlá na bazoši a tak som sa rozhodol po asi roku predaja a presťahovaní sa do Martina, že s tým spustím shop. Ten v podstate vznikol ešte v Bratislava a niesol ako s obľubou hovorím “ego názov” MicQej Studio 🙂 Mrnite na egologo:

Takto, netvrdím, že to vyzerá zle, ale povedzme si úprimne, či by ste kúpili na shope s takýmto logom objednávku za 1000€. Možno áno, ale hračiek. Preto po príchode do Martina, kde som sa pustil do eshopu naplno a bez vedľajších príjmov vsadil všetko na jednu kartu…a tam tam niekde v tom čase sa zmenilo aj logo.

Po pár úpravách spolu sme s grafikom navrhli parádna a krásne logo. A poviem to. Poviem. Myslím si, že v oblastí foto-technicky na Slovensku a v Čechách máme jendoznačne najkrajšie logo. Pochválim sa. A čo! 🙂

Tatko vyzerá aj a so samotným webíkom:

Cvaknito_sk_hlavná_stránka

Čo sa týka webu, prešli sme si skoro cez všetko. Robíme SEO, Facebook reklamu, Google reklamu, email marketing, videá, články a neviem čo všetko. Máme influencerov, teda mali sme influcenrov ako @kdebolotambolo, @veronikarajek a podobné kapacitky.

Prečo vôbec čítať tento bloguš Michal Mikula

Iba by som dodal – milujem prácu na tomto projekte a PRÁVE kvôli tomu, že sme začali trochu stagnovať a ideme do toho poriadne kopnúť a stať sa jednotkou na trhu (je to tak konkurecnia! Tešte sa!), tak by som sa s Vami chcel podeliť čo funguje nám a noapak aj o pádoch – ktoré sme tiež mali. Aj keď samozrejme som tvrdil “nám sa to stať nemôže” 😀

Takže suma sumárom – tu sa dozviete o našich plánoch do budúcna a o tom čo nám funguje a úprimne, keď som povedal mojej krásnej piraňke (manželke), že idem blogovať aj to “tých veciach”, o ktorých si myslím, že veľa ľudí nemá ani šajnu (napr. ako sa za 24h bez centu dostať na Heureka.sk na 1.miesto), tak namňa kukla že: to nie! To nemôžem. To konkurecnia skopíruje.

A samozrejme ja – junák martinský tvrdohlavý nie :)) Myslím si, že čo dáš, to dostaneš. Preto by som chcel naozaj top infošky ktoré nám vygenerovali za 4 roky viac ako 800 000€, zdieľať. Nechválim sa. Ale keby som Vám povedal, že máme obrat za rok 1000€, tak asi vás to nebude zaujímať. Či ? 🙂

Samoška – sú tu iné kapacity, ktoré majú 100-ky viac skúseností a od ktorých sa učím aj ja. ALE niekedy rada od človeka ktorý má biznis s 200-ľuďmi Vás môže viac udupať ako pomôcť. Preto taká moja prvá rada – učte sa od človeka, ktorý je o pár levelov nad Vami. Nie 1000x. To Vám proste nepomôže. Teda určite nie na začiatku.

Takže dosť slov. Poďme makenzi! 🙂

PS: Mám svoj slang, ale to dáš. To si zvykneš. Prípadne rozchodíš 🙂 Snáď ťa to bude viac baviť ako dvýhať tlak 🙂